Nasz zespół specjalizuje się w tworzeniu wszystkich elementów identyfikacji wizualnej firmy w tym grafiki reklamowej. Oprócz pomocy w otwarciu Twojego sklepu i wsparcia programistycznego jesteśmy w stanie również wesprzeć Twoją firmę w działaniach reklamowych.

Zajmujemy się całym procesem tworzenia drukowanych materiałów reklamowych od przygotowania potrzebnych elementów graficznych oraz tekstowych, przez skład DTP, po dostarczenie projektów do drukarni, a następnie do Twojej firmy. 

Co jesteśmy w stanie wykonać w obrębie DTP? 

Potrzebujesz ulotek, wizytówek, czy gadżetów dla Twoich klientów? Nie musisz szukać kolejnej firmy zajmującej się DTP. Nasz zespół grafików, oprócz materiałów internetowych przygotuje dla Ciebie również projekty do druku.   

Przygotowujemy materiały do druku, wykonując cały projekt od zera lub wykorzystując wybrane przez Ciebie istniejące elementy identyfikacji wizualnej Twojej firmy. Nie musisz martwić się o przebieg produkcji. Współpracujemy z zaufanymi drukarniami, aby dostarczyć pod Twoje drzwi wysokiej jakości, gotowe produkty. 

Wykonamy drukowane materiały reklamowe dla Twojego przedsiębiorstwa, w tym:

  • plakaty reklamowe 
  • plakaty wielkoformatowe z ilustracją idealne do uzupełnienia wystroju Twojego biura lub jako prezent dla klientów
  • banery reklamowe
  • roll-upy
  • projekt ilustracji drukowanych na materiale (m.in.koszulki, bluzy, torby, czapki) 
  • projekt logo na gadżety (m.in. długopisy, smyczki, breloczki, kubki, słodycze)
  • projekt ilustracji na papierowe gadżety promocyjne (m.in. teczki, torby papierowe, notesy, kalendarze)
  • projekt broszur, ulotek (grafika razem z treścią reklamową)
  • projekt wizytówek

Treści na ulotkach i broszurach możemy przygotować w kilku wersjach językowych: w języku angielskim, niemieckim, włoskim i ukraińskim

Gadżety reklamowe dla firm

Gadżety z nadrukiem są wykorzystywane w celach marketingowych i promocyjnych przez coraz większą liczbę współczesnych marek. Według badań przeprowadzonych przez Polską Izbę Artykułów Promocyjnych, 83% badanych firm korzysta z gadżetów reklamowych i większość z nich uznaje je za skuteczny środek przekazu. 

Budowanie świadomości marki jest niezwykle ważne w rozwoju biznesu. Oprócz łatwiejszego dotarcia do grupy docelowych klientów drukowane, fizyczne materiały promocyjne sprawiają, że marka jest lepiej postrzegana i bardziej zapamiętywana. Gadżety drukowane służą bowiem nie tylko jako materiały promocyjne, ale wykorzystywane są także jako codziennie przedmioty (długopisy, kubki, koszulki). 

Indywidualna grafika Twojej firmy umieszczona na gadżetach stanowi swoistą wizytówkę, która pomoże przyciągnąć nowych klientów. Fizyczne upominki dla klientów lub pracowników wpływają pozytywnie na relacje i postrzeganie marki. 

Tego typu materiały często wręczane są na targach, konferencjach, spotkaniach biznesowych lub jako gratis przy zamówieniu w sklepach internetowych.