Nie wiesz co zrobić, by usprawnić swój sklep, aby działał szybciej i był jak najbardziej funkcjonalny?

Problem rozwiążą odpowiednie integracje Shopify, dzięki którym zyskasz wiele opcji i funkcji przydatnych przy prowadzeniu sklepu internetowego.

Integrując sklep z zewnętrznym oprogramowaniem możesz m.in. zyskać dostęp do większej ilości opcji dostawy i metod płatności, ułatwić i jednocześnie zwiększyć możliwości zarządzania magazynem, rozszerzyć działalność sklepu o inne kanały sprzedaży, czy ułatwić komunikację z klientami, a to nie wszystko. 

Dlaczego warto przeprowadzić integracje Shopify?

  • Oszczędzasz czas
  • Efektywniej obsługujesz klientów
  • Zyskujesz dostęp do nowoczesnych rozwiązań
  • Kontrolujesz wszystko z jednego miejsca

Jakie integracje możemy przeprowadzić?

Integracje z innymi kanałami sprzedaży

Prowadzenie sprzedaży wielokanałowej w ostatnim czasie stało się czymś powszechnym. Chcesz prowadzić swój sklep również na Facebooku, Allegro, Amazonie lub Morele? Czy może używasz już więcej niż jednej platformy, jednak nie są one ze sobą zintegrowane?

Integracja e-commerce pozwoli Ci na zarządzanie z jednego miejsca wszystkimi zintegrowanymi na Twojej platformie kanałami sprzedaży. Dzięki temu dane z wszystkich kanałów będą zsynchronizowane, nie przegapisz żadnych informacji o zamówieniach, czy płatnościach, ułatwisz sobie pracę i zaoszczędzisz masę czasu.

Integracje z firmami kurierskimi

Integracja e-commerce to również dobry sposób na dodanie dodatkowych opcji dostawy do Twojego sklepu. Nie tylko ułatwi i przyśpieszy to nadawanie zamówień ale również, dzięki większej ilości opcji dostawy zachęcisz klientów do zakupów właśnie w Twoim sklepie. Integracje kurierskie przeprowadzimy z takimi dostawcami jak: InPost, DHL, Dpd, FedEx, Apaczka, Paczka Orlen i wiele więcej.

Integracje z systemami płatności

Daj klientom możliwość korzystania z ich ulubionej metody płatności, rozszerzając dotychczasowe opcje. Chcesz zintegrować swój sklep z płatnościami BLIK, Pay Pal, czy kartą Visa? Nasz zespół jest w stanie przeprowadzić integrację z wszystkimi dostępnymi bramkami płatności online. To do Ciebie należy wybór, a w razie wątpliwości z przyjemnością doradzimy.

Integracje z social mediami

Rosnąca rola mediów społecznościowych również w sprzedaży, przemawia za korzyściami integracji ecommerce z tego rodzaju serwisami. Poza umieszczeniem odnośników do social mediów na stronie sklepu, pamiętaj o możliwościach i narzędziach reklamowych dostępnych m.in. na Facebooku. Użytkownicy cenią sobie również wygodę możliwości logowania się na sklep przez konto z portali społecznościowych, zamiast ponownej rejestracji.

Integracje z hurtowniami

Integracja ecommerce, która pozwoli Ci na połączenie Twojego serwisu z różnymi dostawcami, dzięki czemu zaoszczędzisz czas uzupełniając stany magazynowe, sprawdzając dostępne produkty, czas ich dostawy, czy obecne promocje. Dzięki tej integracji często zyskasz, również dostęp do zasobów zdjęć, cen i opisów od dostawcy co usprawni zarządzanie Twoim sklepem.

Integracje z programami do fakturowania

Kolejna świetna integracja łącząca ecommerce z programami do wystawiania faktur, również niezwykle ułatwia prowadzenie sklepu internetowego. Zamiast ręcznego wystawiania faktur postaw na automatyczne uzupełnianie danych. Unikniesz w ten sposób czasochłonnego sprawdzania faktur, czy pominięcia występujących w nich błędów.