Jak pracujemy?

Jesteśmy zespołem pasjonatów technologii, którzy skutecznie i z wyczuciem pomagają w digitalizacji biznesu. Specjalizujemy się w projektowaniu przyjaznych dla użytkowników interfejsów, tworzeniu sklepów internetowych na platformie e-commerce i prowadzeniu działań marketingowych.

Kompleksowe wdrożenia na Shopify to nasza specjalność, częstokrotnie podchodzimy do tematów holistycznie analizują wszystkie kluczowe procesy, ale również wykonujemy mniejsze zadania specjalistyczne i szybkie wdrożenia Shopify, które nie wymagają dużych budżetów.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy eksperckiej, podczas każdego projektu dzielimy się wiedzą i zapewniamy holistyczne podejście do tematu. W naszej pracy kierujemy się Design Thinking i human-centered design, by stworzyć rozwiązania dostosowane do potrzeb Twojego biznesu.

W jakich obszarach działamy?

Design

Jesteśmy pasjonatami grafiki, ale również rozumiemy realia biznesu. Nasz zespół składa się z ekspertów posiadających ogromne doświadczenie w Web Designie oraz User Experience. 

Projektujemy przyjazne dla użytkowników interfejsy, zgodne z najnowszymi technologiami i trendami, dzięki czemu służą klientom przez długie lata. Projektując, opieramy się na procesie Design Thinking oraz określeniu human-centered design dlatego nasze projekty powstają głównie z myślą o korzystających z nich odbiorców.

Software Development 

Wykorzystując naszą wiedzę, doświadczenie w pracy z wieloma klientami oraz technologie nasz zespół wprowadza w życie zaawansowane sklepy internetowe oparte na platformach e-commerce lub dedykowanym oprogramowaniu. Cały rozwój oprogramowania opiera się na pracach związanych z projektowaniem, tworzeniem dokumentacji, programowaniem i testowaniem. Dlatego pracujemy w zespołach składających się z doświadczonych specjalistów w różnych dziedzinach.

Marketing

Prowadzimy działania marketingowe na świeżo wprowadzonych lub dłużej istniejących stronach internetowych. Nasze działania skupiają się przede wszystkim w obszarach web marketingu, social media marketingu i SEO. Jesteśmy w stanie dostarczyć Ci wysokiej jakości unikalnego contentu, wesprzeć Twój biznes poprzez reklamę w social mediach i zadbać o pozycjonowanie w wyszukiwarce

Jak pracujemy podczas tworzenia projektów e-commerce?

Zakres prac i kolejność różnią się w  zależności od celu, wybranych technologii i rozwiązań, jednak  nasz zespół zazwyczaj przyjmuje następujące podejście do realizacji:

Wnikliwa analiza i ocena

Umówimy się na darmową konsultację, by ocenić, jak możemy pomóc wprowadzić Twoją wizję w życie. Podczas kolejnych początkowych spotkań wnikliwie przeanalizujemy Twoje potrzeby, omówimy zakres Twojego projektu i dobierzemy odpowiednią technologię.

Badania

Przed rozpoczęciem prac staramy się zrozumieć wizję Twojego produktu, model biznesowy, poznać konkurentów na rynku i ich strategię. Ustalamy zakres prac potrzebnych, by wprowadzić Twój produkt oraz określamy, jak najlepiej możemy Ci pomóc, biorąc pod uwagę budżet projektu i ramy czasowe realizacji.

Koncepcja i projektowanie

Tworząc pomysły, bierzemy pod uwagę różne scenariusze i sprawdzamy różne drogi, którymi mogą podążać użytkownicy. Na podstawie wcześniej zdobytych danych i naszych wcześniejszych doświadczeń projektujemy przyjazny dla użytkowników interfejs. Na tym etapie dbamy również o wygląd Twojego sklepu, ważny by był profesjonalny i zgodny z identyfikacją wizualną. 

Przed rozpoczęciem etapu wdrożenia i uruchomienia Twojego produktu jesteśmy w stanie dostarczyć Ci interaktywny prototyp, idealnie odwzorowujący wygląd i przyszłe działanie Twojej strony. 

Wdrożenie projektu

Po zakończeniu projektowania przekształcimy prototyp w gotowy do uruchomienia produkt. Nasz zespół programistów zgodnie z ustalonymi wytycznymi i planem realizacji wdroży Twój sklep tak, by był gotowy do poprawnego uruchomienia. Zadbamy o przeprowadzenie wszystkich zaawansowanych integracji i uruchomienie potrzebnych funkcji.

Utrzymanie i rozwój

Uruchomienie Twojego e-commerce to dopiero początek. W zależności od skali rozwoju i rodzaju, Twój sklep będzie potrzebował zespołu serwisowego, który utrzyma go w dobrym stanie zarówno pod względem technicznym, jak i marketingowym. Jesteśmy również w stanie stale dbać o jego rozwój, poszerzając go o nowe funkcje, prowadząc działania seo i zapewniając reklamę.