Node.js Developer

Rozwijaj swoją ścieżkę jako Node.js Developer w Startup E-commerce

Nasza firma, specjalizująca się w e-commerce na platformie Shopify, jest na etapie poszukiwania doświadczonego Developera Node.js. Jeżeli marzysz o współpracy z zespołem kreatywnych programistów i menedżerów, zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą.

Czy to jest oferta dla Ciebie?

Jeżeli posiadasz minimum 3 lata doświadczenia wykorzystywania Node.js w projektach komercyjnych, zaawansowaną znajomość programowania w języku JavaScript, dobrą znajomość Postgres, Mongo, TypeScript, Redis i doświadczenie w pracy z narzędziem Git, to właśnie Ciebie szukamy.

Twoje obowiązki

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za pisanie czystego i zoptymalizowanego kodu, dbanie o szczegóły i rozwiązywanie problemów.

Co mamy dla Ciebie?

Oferujemy udział w ciekawych projektach wykorzystujących zaawansowane technologie, pracę nad projektami dla krajowych i międzynarodowych klientów, pracę w przyjaznym środowisku, które sprzyja wymianie wiedzy i swobodzie wyrażania własnych pomysłów. Dajemy Ci możliwość ciągłego rozwoju i czas na szkolenia oraz elastyczne godziny pracy.

Dodatkowe atuty

Twoje dodatkowe umiejętności, takie jak doświadczenie w AdTech/MarTech, znajomość języka angielskiego oraz wiedza na temat platform reklamowych, będą dla nas dodatkowym atutem.

Zainteresowany?

Jeżeli nasza oferta Ciebie zainteresowała, prosimy o przesłanie CV na adres hello@startupecommerce.pl z tytułem wiadomości "praca_nodejs_developer".

Obowiązkowa klauzula dot. przetwarzania danych osobowych:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez firmę Massive Marketing Bartosz Kaluga (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883).”

Rozwijaj swoje umiejętności jako Node.js Developer razem z nami!