Pragniesz rozwinąć swój biznes? Chcesz wkroczyć ze swoim produktem do świata online? Zobacz jak wygląda u nas proces budowy sklepu i zdecyduj się na pewny krok w stronę rozwoju Twojej marki.

Stworzymy dostosowany do potrzeb Twojego biznesu profesjonalny sklep internetowy oparty o platformę Shopify. Nasi doświadczeni eksperci Shopify zadbają o każdy, nawet najdrobniejszy aspekt techniczny i opracują najlesze rozwiązanie dla Twojego e-commerce.

Będziemy do Twojej dyspozycji na każdym etapie procesu budowy - od analizy po utrzymanie i dalszy rozwój, aby Twój sklep mógł jak najlepiej się rozwinąć.

Przejdź razem z nami przez proces budowy sklepu Shopify! 

Niezależnie, czy Twoim celem jest migracja na platformę Shopify, czy budowa zupełnie nowej witryny sklepowej - jesteśmy tu, aby Ci w tym pomóc i przeprowadzić przez cały proces budowy sklepu. Wiemy co będzie Ci potrzebne i co zrobić, aby doprowadzić Twój sklep do zadowalającego sukcesu. 

Od czego zaczynamy w pierwszej kolejności?

Na samym początku naszej współpracy, zanim zaczniemy pracę nad projektem chcemy poznać lepiej Ciebie i Twoją markę. Umów się z nami na rozmowę lub skontaktuj się za pomocą maila. Nasi eksperci odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości. Będzie to dla nas świetna okazja, aby dowiedzieć się jak pomóc Twojej marce wznieść się na wyższy poziom.

Zapraszamy do rozmowy!

Jak wygląda dalszy proces budowy sklepu Shopify?  

Analiza i badania

Po rozmowie i zapoznaniu się z Tobą oraz Twoim biznesem. Przechodzimy do szczegółowej analizy informacji i zebranych danych. Badamy Twoje potrzeby i oczekiwania względem nowo powstałego sklepu. Na tym etapie dobieramy najlepsze rozwiązanie oraz odpowiednią technologią, a następnie tworzymy dalszy plan działania. 

Prototypowanie

Po gruntownej analizie i opracowaniu planu wykonujemy projekt sklepu. Omawiamy potrzebne funkcjonalności i przygotowujemy interaktywny prototyp specjalnie zaprojektowany dla Twojej witryny. Bierzemy pod uwagę zarówno estetyczny wygląd, jak i użyteczność oraz intuicyjność sklepu. 

Wdrożenie

Po wykonaniu i zaakceptowaniu prototypu przechodzimy do fazy wdrażania. W zależności czy zdecydujesz się na gotowy szablon, modyfikacje już istniejącego lub stworzenie nowego od zera, nasi programiści zajmą się przekształcaniem prototypu w sprawną, funkcjonalną i intuicyjną witrynę sklepową, w pełni gotową do uruchomienia. Skonfigurujemy potrzebne funkcje i wdrożymy odpowiednie integracje, tak abyś mógł z łatwością zarządzać swoim biznesem z poziomu platformy. 

Testowanie

Po wdrożeniu przeprowadzimy szereg testów, aby wyeliminować potencjalne błędy i niedogodności jakie mogłaby wykazywać witryna. Po przeprowadzonych testach uruchamiamy sklep.

Utrzymanie i dalszy rozwój 

Twój sklep jest gotowy! Jednak nie zostawimy Cię samego po zakończonym etapie wdrażania. Nadal możesz liczyć na nasze pełne zaangażowanie i wsparcie w dalszym jego utrzymaniu oraz rozwoju. Zadbamy zarówno o kwestie techniczne, takie jak dodatkowe funkcjonalności, które mogą być potrzebne z dalszym wzrostem sklepu, jak i działania związane z marketingiem oraz SEO. Pamiętaj, że naszym celem jest Twój sukces, dlatego dołożymy wszelkich starań, aby rozwinąć Twój sklep do poziomu jaki Cię w pełni zadowoli.

Migracja na platformę Shopify

Posiadasz już sklep, jednak Twoja dotychczasowa platforma e-commerce nie spełnia oczekiwań i chciałbyś przenieść swój biznes na Shopify? Skontaktuj się z nami, a nasi eksperci przeprowadzą pełną i bezstratną migrację na platformę Shopify oraz dostosują ją odpowiednio do potrzeb Twojego biznesu. 

Zobacz jak wygląda proces migracji oraz jakie migracje możemy dla Ciebie przeprowadzić!

Sprawdź

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Masz pytania odnośnie budowy sklepu lub migracji na platformę Shopify? Napisz do nas na hello@startupecommerce.pl