Senior UX Designer

Senior UX Designer w świecie e-commerce

Jesteśmy Startup E-commerce, firmą specjalizującą się w rozwiązaniach e-commerce na platformie Shopify. Aktualnie szukamy doświadczonego Senior UX Designera, który dołączy do naszego kreatywnego zespołu. Jeżeli jesteś osobą, która pasjonuje się projektowaniem i rozwojem stron oraz aplikacji internetowych, ta oferta jest dla Ciebie.

Twój wkład

Na tym stanowisku będziesz odgrywać kluczową rolę, współpracując z innymi działami podczas tworzenia projektów, budując i utrzymując pozytywne relacje z klientami. Twoje zadania obejmują przedstawianie klientom rekomendacji z zakresu rozwiązań UX i wyboru platformy eCommerce, przeprowadzanie badań, analiz i testów UX w celu poprawy użyteczności projektu, projektowanie interfejsów użytkownika oraz przygotowywanie i interaktywnych prototypów.

Czego oczekujemy:

Poszukujemy kandydata, który posiada co najmniej 5 lat doświadczenia w pracy z różnymi frameworkami dla platform mobilnych i internetowych, doskonałą znajomość narzędzi do projektowania (Adobe Suite, Sketch, Invision, Zeplin) oraz znajomość funkcjonalności i różnic pomiędzy Magento 2, Shopify i Shopify Plus oraz WooCommerce. Dodatkowo, oczekujemy, że kandydat posiada znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na wysokim poziomie.

Co mamy dla Ciebie?

Oferujemy pracę nad ciekawymi projektami eCommerce dla krajowych i międzynarodowych klientów oraz innowacyjnych start-upów, w tym światowych marek mody premium. Będziesz miał szansę uczestniczyć w zaawansowanych projektach eCommerce łączących różne technologie. Dodatkowo, gwarantujemy stałe wynagrodzenie, odpowiednie dla posiadanego doświadczenia i umiejętności, przyjazną atmosferę w pracy, która sprzyja wymianie wiedzy oraz czas, który możesz poświęcić na własny rozwój w tym szkolenia i zdobywanie certyfikatów.

Zainteresowany?

Jeżeli czujesz, że to oferta dla Ciebie, prosimy o przesłanie CV na adres hello@startupecommerce.pl z tytułem wiadomości "praca_ux_designer".

Obowiązkowa klauzula dot. przetwarzania danych osobowych:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez firmę Massive Marketing Bartosz Kaluga (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883).”