Shopify Project Manager

Dołącz do nas jako Project Manager w świecie e-commerce SaaS Shopify

Jesteśmy Startup E-commerce, firmą specjalizującą się w rozwiązaniach e-commerce na platformie Shopify. Szukamy doświadczonego Project Managera, który dołączy do naszego zespołu IT. Jeżeli jesteś osobą, która pasjonuje się zarządzaniem projektami i pracą zespołową, ta oferta jest dla Ciebie.

Twój wkład

Na tym stanowisku będziesz odgrywać kluczową rolę, zarządzając projektami informatycznymi związanymi z Front-End, budując trwałe relacje z klientami, planując oraz wdrażając nowe procedury i rozwiązania. Będziesz blisko współpracować z różnymi działami w firmie.

Czego oczekujemy

Poszukujemy kandydata z co najmniej 2-letnim doświadczeniem w pracy komercyjnej, umiejętnością pracy w zespole oraz poczuciem odpowiedzialności za zespół. Oczekujemy także doświadczenia w zarządzaniu projektami, w szczególności związanych z platformą Shopify, oraz umiejętności budowania relacji z klientem. Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym do komunikacji z klientami jest niezbędna.

Co mamy dla Ciebie?

Oferujemy stałe wynagrodzenie, odpowiednie dla posiadanego doświadczenia i umiejętności, pracę nad ciekawymi projektami dla krajowych i międzynarodowych klientów, którzy są liderami w swoich branżach. Będziesz pracował w przyjaznym środowisku z elastycznymi godzinami pracy oraz perspektywą ciągłego rozwoju.

Dodatkowo

Cenimy doświadczenie w branży IT, znajomość metodyki zarządzania projektami np. SCRUM, doświadczenie w Agile. Znajomość platformy Shopify, posiadanie certyfikatów Shopify oraz umiejętności miękkie, takie jak komunikatywność, zarządzanie zasobami i umiejętność pracy pod presją czasu, będą dodatkowym atutem.

Zainteresowany?

Jeżeli czujesz, że to oferta dla Ciebie, prosimy o przesłanie CV na adres hello@startupecommerce.pl z tytułem wiadomości "praca_project_manager".

Obowiązkowa klauzula dot. przetwarzania danych osobowych:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez firmę Massive Marketing Bartosz Kaluga (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883).”