Wartości, którymi się dzielimy i kierujemy mają bezpośredni wpływ na tworzone przez nas oprogramowanie.

Lista naszych kluczowych wartości

Postępuj zgodnie z kodeksem etycznym  

Etyka jest ważna na każdej płaszczyźnie życia - zarówno prywatnej, jak i zawodowej, a oprogramowanie, które tworzymy ma służyć przede wszystkim ludziom. Mamy świadomość, że nasi klienci wymagają systemów, które są przejrzyste, użyteczne oraz pozbawione sztuczek i negatywnych wzorców, a ich celem jest wsparcie w codziennych czynnościach oraz poprawa jakości życia.

Kieruj się empatią

Wierzymy, że tylko dzięki empatii możemy w pełni zrozumieć potrzeby użytkownika oraz stworzyć odpowiadające im rozwiązanie. Empatia jest istotna na każdym etapie współpracy: zaczynając od pomysłu, przez prototypowanie, programowanie oraz ogólną zarządzanie, a dzięki niej wzajemna komunikacja jest łatwiejsza i przyjemniejsza. 

Poszerzaj horyzonty

Na co dzień pracujemy przy realizacjach, które wymagają zastosowania nowoczesnych  technologii i zaawansowanych integracji. Realizujemy złożone wizje użytkowników oraz pracujemy przy wykonywaniu skomplikowanych projektów. Współpracujemy z klientami zagranicznymi, którzy pochodzą z całego świata: zaczynając od Ameryki Północnej, przez Europę aż po Azję. Wywodzimy się z innych kultur oraz posługujemy się innymi językami ojczystymi, ale łączy nas wspólna wizja i cel.

Poczuj się odpowiedzialny 

Zdajemy sobie sprawę, że praca stanowi tylko jeden z elementów naszego życia. Każdy z nas ma swoją rodzinę, przyjaciół oraz hobby. Cenimy czas wolny i mamy świadomość, jak istotny jest odpoczynek i regeneracja. Jesteśmy otwarci na elastyczne godziny pracy, które są dostosowane do Twojego życia prywatnego, ale prosimy Cię o poczucie odpowiedzialności za wykonywane zadanie.

Bądź niezawodny 

Każdy z nas ma bagaż doświadczeń, w którym znajdują się zarówno sukcesy, jak i błędy oraz porażki. Każdy z nich stanowi cenne doświadczenie, którym warto dzielić się z najbliższym otoczeniem. Chociaż realizujemy różne projekty, to mamy wspólny cel, do którego razem możemy dotrzeć szybciej i skuteczniej.