Wartości i kultura organizacyjna

Nasza kultura

Jesteśmy zespołem twórców, programistów i menedżerów, którzy aktywnie dostosowują biznes do aktualnych wymagań cyfrowego świata. Od wielu lat specjalizujemy się w e-commerce, a w szczególności w platformie Shopify. Znamy ją bardzo dobrze, dzięki czemu możemy dostarczać jeszcze większą wartość naszym klientom. Jednocześnie, jako agencja e-commerce, znamy też inne technologie Open Source, co pozwala nam na poszerzanie spektrum naszych usług.

Czy działamy tylko w obszarze Shopify?

Nie jesteśmy orędownikami tylko jednego rozwiązania, jakim jest Shopify. Naszym celem jest znalezienie optymalnego rozwiązania biznesowego, które będzie odpowiednie dla naszych klientów, zarówno pod względem funkcjonalności, jak i kosztów.

Transparentnie przedstawiamy plusy i minusy Shopify, danego rozwiązania, dzięki czemu klienci mają możliwość podjęcia świadomej decyzji.

Kluczowe wartości

Wartości, którymi się dzielimy i którymi kierujemy się w naszej pracy mają bezpośredni wpływ na tworzone przez nas oprogramowanie. Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych klientów, stawiamy na:

Postępowanie zgodnie z kodeksem etycznym – Zależy nam na tym, aby nasza praca była wykonywana w sposób rzetelny i uczciwy, zgodny z obowiązującymi normami etycznymi.

Kierowanie się empatią – Uważamy, że dzięki empatii możemy lepiej zrozumieć potrzeby naszych klientów i stworzyć rozwiązania, które w pełni odpowiadają ich oczekiwaniom. Dbamy o dobrą komunikację, wzajemne zrozumienie i powstrzymujemy się od osądów.

Poszerzanie horyzontów – Na co dzień pracujemy przy realizacjach, które wymagają zastosowania najnowszych technologii oraz zaawansowanych integracji. Nasza praca pozwala nam na ciągły rozwój i zdobywanie nowych doświadczeń.

Poczucie odpowiedzialności – Jesteśmy świadomi, że nasza praca wpływa na życie naszych klientów i osób korzystających z naszych rozwiązań. Dlatego stawiamy na rzetelność, jakość i terminowość w realizowaniu powierzonych nam zadań.

Niezbędna niezawodność – Dla naszych klientów liczy się nie tylko jakość naszych rozwiązań, ale również terminowość i niezawodność. Zapewniamy naszym klientom, że są dla nas najważniejsi i zawsze możemy na nas liczyć.

Jesteśmy dumni z tego, co robimy i jakie wartości reprezentujemy. Cenimy sobie współpracę z naszymi klientami, których potrzeby i cele stawiamy zawsze na pierwszym miejscu.