Case Studies

Każdy przypadek ujawnia unikalną historię, stanowiąc świadectwo naszej wiedzy specjalistycznej w przekształcaniu wyzwań w szanse.

Eatyx

Eatyx, firma oferująca pełnowartościowe posiłki, które pozwalają zachować zdrowie, dbać o sylwetkę i wspierać organizm przy minimalnym wpływie na środowisko, stanęła przed wyzwaniem ograniczeń swojej dotychczasowej platformy e-commerce, Atomstore. Decyzja o migracji na Shopify była podyktowana potrzebą lepszego wykorzystania.

SEMICOUTURE

Semicouture, należące do grupy Abraham Industries, to marka mody kobiecej, która łączy tradycję krawiecką z nowoczesnym, popowym stylem. W ramach dążenia do większej niezależności w zarządzaniu treścią oraz lepszej integracji danych produktowych, marka podjęła decyzję o migracji swojego e-commerce na.

Whacky Food

Whacky Food to innowacyjny startup, założony przez Petera Stillera i Daniela Stadtmanna, oferujący zdrowe, wegańskie przekąski. Firma ta, kierując się dążeniem do nowatorskiego podejścia w produkcji żywności, zdecydowała się na replatforming swojego sklepu e-commerce, by skupić się na efektywności i.

Hotelify

Hotelify, należące do grupy Allegrini, od 1945 roku tworzy innowacyjne rozwiązania dla sektora kosmetycznego, a teraz cieszy się uznaniem w branży hotelarskiej. Dzięki swojej obszernej ofercie dostosowanej do różnych typów zakwaterowania, od luksusowych hoteli po proste B&B, Hotelify ugruntowało swoją.

Clutch

Clutch, założony przez Dana Hodgsona, twórcę VEGAMOUR, to marka dedykowana męskiemu wellness włosów, oferująca produkty bezpieczne dla zdrowia i skuteczne w działaniu. Misją Clutch jest dostarczenie mężczyznom naturalnych rozwiązań wspierających wzrost włosów i zdrowie skóry głowy bez negatywnych skutków ubocznych..

Science 4 Beauty

Science 4 Beauty, założone przez grupę czterech kobiet naukowców pod wizją Profesora Tomasza Ciacha w 2018 roku, zrewolucjonizowało branżę kosmetyczną dzięki wykorzystaniu konotoksyny z jadu ślimaków morskich Conus w swoim flagowym produkcie - kremie MIORELAXANT MAGIC. Dążąc do stworzenia kosmetyków.

Pokazuję 6 z 41 artykuły