Case Studies

Każdy przypadek ujawnia unikalną historię, stanowiąc świadectwo naszej wiedzy specjalistycznej w przekształcaniu wyzwań w szanse.

John Richmond

John Richmond, uznana marka odzieżowa należąca do grupy Arav Fashion, zleciła integrację swojego sklepu Shopify z zaawansowanym ekosystemem e-commerce stworzonym przez Sintra.

Zadanie to obejmowało synchronizację produktów z systemem PIM, aktualizację stanów magazynowych i logistyki oraz integrację z CRM, co.

Santa Maria Novella

Officina Profumo-Farmaceutica di Santa Maria Novella, z korzeniami sięgającymi 1221 roku, jest uznawana za najstarszą aptekę na świecie. Znana z perfum, świec i tradycyjnych preparatów, Officina jest głęboko zakorzeniona w historii Florencji.

Wyzwaniem było połączenie bogatej historii Officiny z nowoczesnym.

Etaudore

ÉTAUDORÉ to rodzinnie prowadzona szwajcarska boutique online, specjalizująca się w sprzedaży unikalnych, ręcznie wykonanych produktów rzemieślniczych z niezależnych warsztatów w Europie. Założona przez Annę i Waisa, firma koncentruje się na oferowaniu produktów o wyjątkowym designie, najwyższej jakości i trwałości.

Wyzwaniem.

Pinalli

Pinalli, pierwsza włoska sieć perfumerii z niemal 40-letnim doświadczeniem, po odniesieniu sukcesu ze swoim e-commerce, postanowiła zaktualizować system, aby był bardziej funkcjonalny, zwłaszcza podczas kluczowych wydarzeń jak Black Friday.

Celem Pinalli było stworzenie bardziej wydajnego e-commerce, który umożliwiałby sprawną obsługę.

eye-oo

eye-oo to wyjątkowa firma, która łączy sprzedaż online z możliwością przymierzenia okularów w sklepie stacjonarnym, oferując zarówno luksusowe okulary przeciwsłoneczne, jak i korekcyjne.

Z dążeniem do stworzenia multikanałowej obsługi klienta, eye-oo podjęło wyzwanie replatformingu swojego sklepu internetowego, integrując go z.

InPost

InPost, z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku logistycznym, znane jest z innowacyjnych rozwiązań logistycznych, takich jak automaty Paczkomat®, które rewolucjonizują sposób odbioru przesyłek przez klientów. Kolejnym krokiem w rozwoju firmy było stworzenie aplikacji na obecnie najpopularniejszej technologii e-commerce SaaS - Shopify, umożliwiającej sklepom.

Pokazuję 6 z 27 artykuły