Posiadasz projekt swojego wymarzonego sklepu w Figmie? Nasz zespół pomoże Ci wprowadzić go w życie! 

Przeniesiemy Twój prototyp z Figmy do Shopify

Wykonamy przeniesienie Twojej wizji stworzonej w Figmie na w gotowy do uruchomienia sklep na Shopify. Dzięki dużemu doświadczeniu nasi eksperci od Shopify szybko przygotują działającą stronę, bazując na dostarczonych plikach Figmy.  

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Pomoc w dopracowaniu projektu 

Nie jesteś jeszcze pewny wyglądu strony? Nasi projektanci pomogą Ci z poprawkami oraz przygotowaniem nowych podstron i widoków. Jeśli zdecydujesz się całkiem porzucić wcześniej wybrany projekt, nie będzie dla nas problemem opracowanie projektu w Figmie od zera. 

Zadbanie o funkcjonalność sklepu

Oprócz przeniesienia wyglądu sklepu z Figmy do Shopify zadbamy również o jego pełną funkcjonalność. Zajmiemy się doborem i instalacją narzędzi potrzebnych, by osiągnąć jak najlepszą wydajności i jak najwyższe wyniki sprzedażowe. 

Zapewnienie wysokich wyników SEO

Po uruchomieniu sklepu poddamy go analizie i testom, dzięki którym wybierzemy odpowiednią strategię z zakresu SEO, by zadbać o maksymalne wyniki Twojego e-commerce w wyszukiwarkach internetowych. 

Gwarancja kompleksowo przeprowadzonej usługi 

Nasi programiści należą do certyfikowanych specjalistów Shopify. Dzięki dużemu doświadczeniu w tworzeniu zaawansowanych projektów na Shopify jesteśmy w stanie dokładnie przenieść Twój projekt z Figmy, tworząc przy tym perfekcyjny kod i unikalny motyw w pełni zgodny ze standardami platformy. 

Nie musisz martwić się o kompatybilność swojego projektu. Zapewniamy, że strona będzie w pełni funkcjonalna, responsywna, postawiona na unikalnym motywie opartym na Twoim projekcie z Figmy i w pełni możliwa do zarządzania z panelu Shopify. 

Korzyści postawienia sklepu na Shopify

Bezpieczeństwo

Zapewnienie bezpieczeństwa leży w zakresie platformy Shopify, dzięki czemu otrzymasz darmowy certyfikat SSL. To on jednym z najważniejszych zabezpieczeń, który jest szczególnie istotny ze względu na dokonywane płatności. Aby zabezpieczyć dane klientów, Shopify gwarantuje również zgodność z PCI DSS, metodę 3-D Secure oraz hosting i opiekę nad funkcjonowaniem sklepu.

Łatwa customizacja

Panel administratora na platformie Shopify jest niezwykle intuicyjny i łatwy w obsłudze. Bez problemu dostosujesz zawartość na swojej stronie, bez potrzeby, wsparcia od osób technicznych i wiedzy o programowaniu.

Szeroki dostęp do aplikacji i integracji

Shopify jest stale rozwijającą się platformą, która ciągle oferuje użytkownikom nowe możliwości. Szeroki wybór aplikacji ułatwi Ci rozszerzenie Twojego sklepu o nowe funkcjonalności, co sprawi, że zarządzanie będzie prostsze niż dotychczas. W Shopify AppStore znajdziesz zarówno aplikacje do obsługi klienta, sprzedaży, jak również te wspomagające działania w zakresie marketingu.