Eksperci Shopify

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów i ekspertów Shopify, do których zaliczają się zarówno certyfikowani programiści, jak i UX designerzy. 

Stale rozwijamy swoje kompetencje i powiększamy zespół, aby jak najlepiej świadczyć oferowane usługi z obszaru e-commerce. Naszą specjalnością jest Shopify, jednak nie ograniczamy się tylko do jednej platformy. Posiadamy silny zespół złożony z profesjonalistów z różnych obszarów i dziedzin. 

Jak pomogą Ci nasi eksperci Shopify?

Projekt sklepu

Stworzymy projekt sklepu dopasowany do charakteru Twojej marki. Nasi eksperci Shopify dostosują wybrany z Shopify Theme Store szablon, zmodyfikują już istniejący lub zaprojektują i wdrożą zupełnie nowy, niestandardowy motyw od zera, dopasowany specjalnie do potrzeb Twoich i Twojego sklepu.  

Migracja na platformę Shopify

Przeprowadzimy pełną migracje sklepu do platformy Shopify, dzięki wiedzy i umiejętnością naszych ekspertów Shopify. Wiemy jak ważna jest dokładność i odpowiednie przygotowanie podczas przeprowadzania migracji danych na nową platformę, dlatego zajmujemy się tym z jak najwyższą starannością i rozwagą.

Konfiguracja i uruchomienie sklepu

Nasi eksperci Shopify zajmą się kompleksowo konfiguracją Twojego sklepu na platformie Shopify, tak abyś mógł szybko i skutecznie uruchomić swój nowy sklep internetowy. Wdrożymy wszystkie potrzebne funkcjonalności i zapewnimy Ci wsparcie w dalszej eksploatacji witryny. 

Optymalizacja sklepu

Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych ekspertów Shopify wiemy jak ważne są pozytywne doświadczenia użytkowników odwiedzających stronę internetową. Zadbamy o odpowiednią optymalizację witryny oraz jej intuicyjność i przejrzystość, tak aby użytkownicy zechcieli chętnie do niej powrócić.  


Zaufaj naszym ekspertom Shopify! Przenieś swój sklep internetowy i korzystaj z zalet oraz możliwości jakie daje platforma Shopify. 

Skontaktuj się z nami na hello@startupecommerce.pl, a otrzymasz najlepsze wsparcie i doradztwo naszych ekspertów!