Geneza Startup E-commerce

Jesteśmy doświadczoną firmą w branży e-commerce, consulting, custom software development, UX/UI oraz marketingu. Wywodzimy się z Sintra Consulting, a dzisiaj jako Startup E-commerce z powodzeniem realizujemy projekty dla wielu klientów na rynku polskim i zagranicznym.

Jako zespół mamy na swoim koncie kilkaset wdrożeń i projektów, co pozwoliło nam zdobyć ogromną wiedzę i doświadczenie. Znamy bardzo dobrze zarówno rozwiązania open source, jak i SaaS, co pozwala nam na wszechstronne doradztwo w procesach digitalizacji i usprawniania procesów biznesowych.

Shopify Polska

Widząc coraz większą liczbę zapytań polskich klientów dotyczących wdrożeń na platformie Shopify, postanowiliśmy usprawnić procesy i zwiększyć efektywność naszej pracy poprzez utworzenie dedykowanej jednostki Startup E-commerce.

Platforma Shopify odnosi globalne sukcesy, a my, jako jedna z pierwszych agencji w Polsce, specjalizujemy się w tej technologii. Chcemy dzielić się naszym cennym doświadczeniem, wiedzą, dobrymi i złymi praktykami, a także tysiącami godzin poświęconych na rozwój klientów w tej dziedzinie.

Nasze zespoły składają się z pasjonatów i ekspertów w dziedzinie e-commerce, UX/UI, marketingu i custom software development, którzy połączyli siły, aby pomóc polskim klientom w osiągnięciu sukcesu w e-commerce. Jesteśmy dumni z faktu, że jesteśmy oficjalnym partnerem Shopify Plus oraz Shopify Experts i nieustannie dążymy do poszerzenia naszej wiedzy i umiejętności, aby zapewnić naszym klientom jak najlepsze wsparcie i rozwiązania. Naszym celem jest nie tylko zaspokojenie potrzeb naszych klientów, ale także aktywne rozwijanie polskiego ekosystemu Shopify.

Oficjalny partner Shopify Plus oraz Shopify Experts

Jako oficjalny partner Shopify Plus oraz Shopify Experts, z przyjemnością doradzamy w procesach wdrożenia sklepu na platformie Shopify. W naszej pracy wykorzystujemy tylko najlepsze i najnowsze rozwiązania, które gwarantują skuteczne i efektywne rozwiązania dla naszych klientów.

Migracje z różnych platform do Shopify

Specjalizujemy się w migracjach sklepów internetowych z różnych platform do Shopify oraz w budowaniu sklepów od podstaw na tej platformie. Posiadamy doświadczenie w tworzeniu dedykowanych integracji, które umożliwiają łatwe i szybkie korzystanie z narzędzi niezbędnych w prowadzeniu biznesu e-commerce.

Rozwój polskiego ekosystemu Shopify

Jesteśmy aktywnymi członkami polskiego ekosystemu Shopify i chcemy przyczynić się do jego dalszego rozwoju. Naszą misją jest pomaganie polskim klientom w efektywnym wdrożeniu platformy Shopify na rynku polskim i zagranicznym, a także w dalszej ekspansji biznesowej.

Dlaczego warto nam zaufać?

Działamy z pasją, zaangażowaniem i profesjonalizmem. Nasz zespół to doświadczeni specjaliści, którzy doskonale znają się na platformie Shopify oraz e-commerce. Jesteśmy zawsze gotowi pomóc i doradzić najlepsze rozwiązania dla Twojego biznesu. Dzięki nam osiągniesz sukces w e-commerce!