Kariera w Startup E-commerce

Prawdziwi eksperci w Shopify, e-commerce oraz consultingu

Jeśli jesteś ambitnym i zaangażowanym profesjonalistą, cenisz samodzielną pracę i dynamiczne tempo rozwoju, właśnie Ciebie szukamy! Pragniemy Ci zaoferować szansę na rozwój zawodowy w innowacyjnej firmie, która jest na czele przemian w branży e-commerce.

Shopify, E-commerce, Consulting, Marketing

Rozwijaj swoją karierę z Startup E-commerce

Startup E-commerce to firma, która pomaga klientom w skalowaniu ich biznesu na platformie Shopify. Stawiamy na ciągłe szkolenia i certyfikacje, aby nasze umiejętności zawsze były na najwyższym poziomie. Chociaż pracujemy dla międzynarodowych marek, to nie zapominamy o naszych rodzimych, polskich klientach. Nasza praca przyczynia się do rozwoju polskiego ekosystemu Shopify.

Kim jesteśmy

Jesteśmy zespołem ambitnych, samodzielnych i proaktywnych profesjonalistów, którzy cenią sobie rozwój osobisty, organizacyjny i sukcesy naszych klientów. Wierzymy w model pracy oparty na synergii - rozwój każdego z nas przekłada się na rozwój całej organizacji. Nasze sukcesy to także sukcesy naszych klientów.

Kogo szukamy?

Szukamy osób, które są na bieżąco z najnowszymi trendami technologicznymi, UX i rynkowymi, które pragną stać się ekspertami w swojej dziedzinie. Jeżeli marzysz o karierze w consultingu, e-commerce lub na platformie Shopify, to jesteśmy idealnym miejscem dla Ciebie.

Dołącz do nas!

Czy jesteś gotowy na kolejny krok w swojej karierze? Szukasz pracy stałej, hybrydowej lub zdalnej? Oferujemy pracę w każdym trybie, zależnie od Twoich preferencji. Zdobądź cenne doświadczenie zawodowe i podnieś swoje kompetencje pracując z nieustannie rozwijającym się zespołem. Zadbaj o swój rozwój i dołącz do naszego zespołu! Razem zmienimy świat e-commerce.

Proces rekrutacji w Startup E-commerce

Rozpocznij swoją podróż w Startup E-commerce już dziś! Przejście przez proces rekrutacji to tylko kilka prostych kroków:

Poznajmy się

Pierwsza rozmowa to szansa na wzajemne poznanie się. Chcemy dowiedzieć się więcej o Tobie, a także odpowiedzieć na wszystkie pytania, które możesz mieć na temat naszej firmy.

Pokaż nam swoje umiejętności

Jeśli aplikujesz na stanowisko związane z programowaniem czy designem, poprosimy Cię o wykonanie zadania testowego. To Twoja okazja, aby pokazać nam, co potrafisz.

Spotkanie z naszym zespołem HR

Jeśli Twoje umiejętności przekonają nas, że jesteś odpowiednią osobą do naszego zespołu, kolejnym krokiem będzie rozmowa z naszym zespołem HR. Podczas tego spotkania omówimy techniczne aspekty Twojej przyszłej pracy.

Rozmowa z naszym CEO

Ostatnim krokiem jest spotkanie z naszym CEO. To czas, aby bliżej poznać naszą firmę i jej lidera.

Witamy w zespole!

Jeśli wszystko pójdzie dobrze, otrzymasz od nas ofertę pracy. Gratulacje! Nie możemy się doczekać, aby powitać Cię w naszym zespole!