Front-end Developer Shopify

Rozwijaj swoją karierę jako Front-End Developer w Startup E-commerce

Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w e-commerce na platformie Shopify. Nasz zespół poszukuje obecnie osoby na stanowisko Developera Front-End, która dołączy do naszych specjalistów w dziedzinie projektowania i rozwoju stron oraz aplikacji internetowych.

Czy to miejsce dla Ciebie?

Jeśli posiadasz co najmniej 2-letnie doświadczenie w rozwoju aplikacji webowych, bardzo dobrą znajomość HTML5/CSS3/Responsive Web Design, JavaScript (jQuery, Angular JS), zasady Usability oraz UX Web Design, umiejętność pracy z systemami kontroli wersji (SVN, GIT) to właśnie Ciebie szukamy.

Twój wkład

Na tym stanowisku będziesz programować dynamiczne mechanizmy z wykorzystaniem Javascript i jQuery, tworzyć responsywne strony, sklepy internetowe i portale korporacyjne, a także współpracować z naszym działem graficznym.

Dodatkowe atuty

Cenimy Twoje dodatkowe umiejętności, takie jak doświadczenie w projektowaniu stron i aplikacji webowych, tworzenie grafiki na potrzeby internetu, podstawy języka PHP oraz znajomość środowiska Magento.

Co dla Ciebie mamy?

Nasza firma oferuje stałe wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności. Pracę nad ciekawymi projektami dla krajowych i międzynarodowych klientów. Przyjazną atmosferę, elastyczne godziny pracy oraz możliwość ciągłego rozwoju i czas na szkolenia.

Jesteśmy zespołem

Zależy nam na osobach, które dobrze funkcjonują w zespole, mają umiejętności komunikacyjne, pozytywne nastawienie do rozwiązywania problemów, autonomię w nauce i rozwoju poprzez praktykę, umiejętności zarządzania czasem i koordynowania pracy z członkami zespołu.

Zainteresowany?

Zachęcamy do przesyłania CV na adres hello@startupecommerce.pl z tytułem wiadomości "praca_frontend_developer".

Obowiązkowa klauzula dot. przetwarzania danych osobowych:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez firmę Massive Marketing Bartosz Kaluga (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883).”