Shopify B2B Self Serve Portal

Shopify B2B Self Serve Portal to dedykowane rozwiązanie w Shopify przeznaczone dla sprzedawców B2B (biznes do biznesu), które pozwala ich klientom biznesowym na samodzielne składanie zamówień, zarządzanie swoimi danymi oraz śledzenie statusu zamówień. Portal ten ułatwia sprzedawcom obsługę klientów B2B, oferując im jednocześnie wygodne narzędzie do zarządzania zakupami.

Za pomocą Shopify B2B Self Serve Portal, klienci biznesowi mogą:

  • składać zamówienia w sposób niezależny, bez konieczności bezpośredniego kontaktu ze sprzedawcą
  • zarządzać swoim profilem, w tym danymi do fakturacji i wysyłki
  • przeglądać historię zakupów i śledzić status aktualnych zamówień
  • korzystać z niestandardowych list cenowych lub promocji przyznanych im przez sprzedawcę.

Dlaczego jest ważne:

Shopify B2B Self Serve Portal zwiększa efektywność i niezależność w procesie zakupowym dla klientów B2B. Dzięki temu sprzedawcy mogą skupić się na innych aspektach biznesu, jednocześnie zapewniając klientom narzędzie, które pozwala im na samodzielne zarządzanie swoimi zakupami.

Zastosowanie w praktyce:

Producent maszyn rolniczych korzystający z Shopify może udostępnić swoim dystrybutorom dostęp do B2B Self Serve Portal. Dzięki temu dystrybutorzy mogą samodzielnie składać zamówienia na części zamienne, monitorować dostępność produktów oraz zarządzać swoimi danymi, co przyspiesza proces zakupowy i minimalizuje potrzebę interakcji z zespołem sprzedaży producenta.

Więcej na ten temat dowiesz się tutaj.

Zatrudnij eksperta

Chcesz rozwijać swój biznes e-commerce i maksymalizować jego potencjał? Rozważ zatrudnienie eksperta ds. e-commerce, który poprowadzi Cię przez zawiłości sprzedaży online i pomoże Ci osiągnąć cele biznesowe.

Skontaktuj się z nami!
Fraza wyszukiwania

Szukasz wiedzy?
Skorzystaj z wyszukiwarki