Jak działa Shopify Markets?

Markets pozwala na lokalizację Twojego sklepu internetowego dla różnych rynków, dzięki czemu klienci na każdym rynku otrzymują zoptymalizowane i znajome doświadczenie zakupowe odpowiednie dla ich lokalizacji. Może to obejmować tłumaczenie językowe, lokalne waluty, lokalne domeny i rekomendacje geolokalizacyjne, metody płatności specyficzne dla poszczególnych regionów, a także skonsolidowaną tablicę, która pozwala monitorować i porównywać wyniki każdego rynku. Funkcja Rekomendacje sugeruje najlepsze praktyki i wyselekcjonowane wskazówki, aby znaleźć najlepsze dopasowanie produktu do rynku i pomóc Twojemu sklepowi osiągać lepsze wyniki na arenie międzynarodowej.

Wszystkie funkcje Markets są zarządzane z potężnego narzędzia administracyjnego scentralizowanego w Shopify. Umożliwia to sprzedawcom łatwe zarządzanie cenami, katalogami, pobieranymi cłami i nie tylko – sprawiając, że sprzedaż międzynarodowa jest elastyczna i wydajna.

Markets współpracuje również harmonijnie z Markets Pro (obecnie w ograniczonym dostępie we wczesnej fazie w Stanach Zjednoczonych), pakietem funkcji sprzedaży transgranicznej, które ułatwiają skalowanie na szczeblu międzynarodowym.

Zatrudnij eksperta

Chcesz rozwijać swój biznes e-commerce i maksymalizować jego potencjał? Rozważ zatrudnienie eksperta ds. e-commerce, który poprowadzi Cię przez zawiłości sprzedaży online i pomoże Ci osiągnąć cele biznesowe.

Skontaktuj się z nami!
Fraza wyszukiwania

Szukasz wiedzy?
Skorzystaj z wyszukiwarki