Jaka jest różnica między Shopify Markets a Shopify Markets Pro?

Markets koncentruje się na lokalizacji. To zbiór funkcji mających na celu optymalizację i lokalizację doświadczeń sklepowych dla międzynarodowych rynków. Mogą być one aktywowane na żądanie, w zależności od potrzeb i globalnej strategii sprzedaży każdego sprzedawcy, a opłaty stosowne są naliczane za każdą transakcję.

Markets Pro polega na uproszczeniu międzynarodowej działalności, aby sprzedawać z mniejszą złożonością i ryzykiem. To pakiet dodatkowych funkcji, który usuwa wiele obowiązków związanych z zarządzaniem sprzedażą transgraniczną, ponieważ Shopify zajmuje się tymi aspektami zamiast sprzedawcy. Funkcje Markets Pro są oferowane razem z narzędziami lokalizacji Markets w ramach jednej opłaty za transakcję, więc sprzedawcy korzystający z Markets Pro mają również dostęp do wszystkich funkcji oferowanych przez Markets.

Zatrudnij eksperta

Chcesz rozwijać swój biznes e-commerce i maksymalizować jego potencjał? Rozważ zatrudnienie eksperta ds. e-commerce, który poprowadzi Cię przez zawiłości sprzedaży online i pomoże Ci osiągnąć cele biznesowe.

Skontaktuj się z nami!
Fraza wyszukiwania

Szukasz wiedzy?
Skorzystaj z wyszukiwarki