Shopify Bulk Printing

Shopify Bulk Printing to funkcja dostępna w Shopify, która pozwala sprzedawcom na drukowanie etykiet wysyłkowych, formularzy celnych oraz listów przewozowych zarówno indywidualnie, jak i hurtowo. Umożliwia to efektywne zarządzanie procesem wysyłki i przyspiesza przygotowywanie zamówień do wysyłki.

  • drukowanie etykiet i formularzy: możliwość drukowania etykiet wysyłkowych, formularzy celnych oraz listów przewozowych zarówno indywidualnie, jak i hurtowo.
  • wsparcie dla różnych formatów papieru: użytkownicy mogą wybierać między różnymi formatami papieru, takimi jak Thermal (4 x 6 cala), Letter (8.5 x 11 cala) czy A4, w zależności od używanej drukarki.
  • drukowanie po zakupie: po zakupie etykiety wysyłkowej, użytkownicy mogą drukować etykiety, formularze celne oraz listy przewozowe zarówno indywidualnie, jak i hurtowo z poziomu strony Etykiety wysyłkowe.
  • drukowanie z poziomu strony zamówienia: etykiety wysyłkowe, formularze celne oraz listy przewozowe mogą być drukowane indywidualnie bezpośrednio z poziomu strony konkretnego zamówienia.

Dlaczego jest ważne:

Drukowanie etykiet wysyłkowych i formularzy celnych w trybie hurtowym pozwala sprzedawcom na oszczędność czasu i zasobów. Dzięki funkcji Shopify Bulk Printing, sprzedawcy mogą łatwo i szybko przygotować wszystkie zamówienia do wysyłki, co przekłada się na lepsze doświadczenie dla klienta oraz efektywniejsze zarządzanie procesem wysyłki.

Zastosowanie w praktyce:

Przykładowo, sklep internetowy, który codziennie przetwarza setki zamówień, może skorzystać z funkcji Shopify Bulk Printing, aby automatycznie drukować etykiety wysyłkowe i formularze celne dla każdego zamówienia. Dzięki temu proces przygotowywania zamówień do wysyłki staje się bardziej efektywny i mniej podatny na błędy.

Więcej na ten temat przeczytasz tutaj.

Zatrudnij eksperta

Chcesz rozwijać swój biznes e-commerce i maksymalizować jego potencjał? Rozważ zatrudnienie eksperta ds. e-commerce, który poprowadzi Cię przez zawiłości sprzedaży online i pomoże Ci osiągnąć cele biznesowe.

Skontaktuj się z nami!
Fraza wyszukiwania

Szukasz wiedzy?
Skorzystaj z wyszukiwarki