Built With i kategorie Top

Strona Built With  to narzędzie, które dostarcza informacji na temat technologii i narzędzi używanych na różnych stronach internetowych. W sekcji trendów, statystyki dotyczące technologii i platform są przedstawiane w trzech różnych kategoriach: Top 1m, Top 100k i Top 10k.

Oto wyjaśnienie tych kategorii:

  • Top 1m: Dotyczy pierwszego miliona najpopularniejszych stron internetowych na świecie, według rankingu Alexa lub podobnego systemu rankingu stron. Statystyki w tej kategorii prezentują, jakie technologie i platformy są używane przez te strony.
  • Top 100k: Odnosi się do pierwszych 100 000 najpopularniejszych stron internetowych na świecie, również według rankingu Alexa lub innego systemu rankingu stron. Statystyki w tej kategorii dostarczają informacji na temat technologii i platform używanych przez strony o wyższym rankingu.
  • Top 10k: Dotyczy pierwszych 10 000 najpopularniejszych stron internetowych na świecie, także według rankingu Alexa lub podobnego systemu rankingu stron. Statystyki w tej kategorii pokazują, jakie technologie i platformy są używane przez te strony o najwyższym rankingu.

Porównując trendy użytkowania danych platform e-commerce w tych trzech kategoriach, możemy zrozumieć, które technologie i platformy są najbardziej popularne w różnych segmentach rynku. Na przykład, jeśli dana technologia e-commerce jest popularna wśród Top 10k stron, oznacza to, że jest stosowana przez strony o najwyższym ruchu internetowym i może być uważana za bardziej "prestiżową" lub "zaawansowaną". Z drugiej strony, jeśli technologia jest często używana w Top 1m, ale rzadziej w Top 10k, może to oznaczać, że jest ona popularna wśród mniejszych stron internetowych lub tych o niższym ruchu.

Zatrudnij eksperta

Chcesz rozwijać swój biznes e-commerce i maksymalizować jego potencjał? Rozważ zatrudnienie eksperta ds. e-commerce, który poprowadzi Cię przez zawiłości sprzedaży online i pomoże Ci osiągnąć cele biznesowe.

Skontaktuj się z nami!
Fraza wyszukiwania

Szukasz wiedzy?
Skorzystaj z wyszukiwarki