Shopify - Certyfikacja Level 1 PCI DSS

PCI DSS (Payment Card Industry Data Security Standard) to zestaw standardów zabezpieczeń stworzonych przez branżę kart płatniczych, w celu zapewnienia bezpieczeństwa danych kart płatniczych w trakcie ich przetwarzania, przechowywania i transmisji.

Certyfikacja Level 1 PCI DSS jest najwyższym poziomem zgodności z tymi standardami, co oznacza, że organizacja przeszła roczny audyt bezpieczeństwa przeprowadzany przez niezależną firmę audytorską i spełniła wszystkie 12 wymagań bezpieczeństwa PCI DSS.

W przypadku Shopify, certyfikacja Level 1 PCI DSS oznacza, że platforma spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa w zakresie przetwarzania danych kart płatniczych, co jest kluczowe dla sklepów internetowych. To zapewnia, że dane klientów są bezpieczne, a transakcje są przeprowadzane w bezpieczny sposób.

Więcej informacji czym jest PCI Compliant znajdziesz tutaj oraz tutaj.

Zatrudnij eksperta

Chcesz rozwijać swój biznes e-commerce i maksymalizować jego potencjał? Rozważ zatrudnienie eksperta ds. e-commerce, który poprowadzi Cię przez zawiłości sprzedaży online i pomoże Ci osiągnąć cele biznesowe.

Skontaktuj się z nami!
Fraza wyszukiwania

Szukasz wiedzy?
Skorzystaj z wyszukiwarki