Shopify Collabs

Shopify Collabs to aplikacja typu marketplace, która pomaga firmom i twórcom łączyć się ze sobą. Dzięki niej biznesy mogą nawiązywać współpracę z twórcami poprzez bezpośrednie zaproszenia, udostępnianie ofert prowizyjnych w sieci Collabs lub tworzenie stron sklepu internetowego do przyjmowania aplikacji od partnerów afiliacyjnych.

Dla firm: Shopify Collabs umożliwia nawiązywanie współpracy z twórcami poprzez różne metody, takie jak bezpośrednie zaproszenia czy udostępnianie ofert prowizyjnych. Firmy mogą również wysyłać twórcom prezenty lub kody rabatowe, śledzić sprzedaż pochodzącą od partnerów afiliacyjnych oraz dokonywać płatności za pośrednictwem platformy.

Dla twórców: Za pomocą Shopify Collabs twórcy mogą wyszukiwać produkty, dla których chcą tworzyć linki prowizyjne, lub aplikować do konkretnych programów partnerskich oferowanych przez różne firmy korzystające z tej funkcji.

Dlaczego jest ważne:

Współpraca między firmami a twórcami to coraz bardziej popularna forma promocji produktów i usług. Shopify Collabs ułatwia ten proces, oferując jedno miejsce do nawiązywania współpracy, śledzenia wyników i dokonywania płatności.

Zastosowanie w praktyce:

Firma produkująca naturalne kosmetyki może korzystać z Shopify Collabs, aby zaprosić influencerów do promowania ich produktów. Influencerzy, po akceptacji zaproszenia, otrzymują unikatowe linki prowizyjne do produktów, a firma może śledzić sprzedaż generowaną przez poszczególnych partnerów i naliczać im prowizje za pomocą aplikacji.

Więcej na ten temat dowiesz się tutaj.

Zatrudnij eksperta

Chcesz rozwijać swój biznes e-commerce i maksymalizować jego potencjał? Rozważ zatrudnienie eksperta ds. e-commerce, który poprowadzi Cię przez zawiłości sprzedaży online i pomoże Ci osiągnąć cele biznesowe.

Skontaktuj się z nami!
Fraza wyszukiwania

Szukasz wiedzy?
Skorzystaj z wyszukiwarki