Shopify Custom Views

Shopify Custom Views to funkcja dostępna w panelu administracyjnym Shopify, która pozwala użytkownikom dostosowywać i filtrować widok zamówień w celu ułatwienia zarządzania nimi. Umożliwia to tworzenie spersonalizowanych widoków zamówień na podstawie określonych kryteriów, takich jak status płatności, status realizacji czy metoda dostawy.

  • widok szczegółów z listy zamówień: klikając na różne części listy zamówień, użytkownicy mogą szybko przeglądać szczegóły zamówienia w wyskakujących okienkach. Dostępne są pop-upy dla kolumn takich jak "Klient" czy "Przedmioty"
  • filtrowanie zamówień: użytkownicy mogą stosować różne filtry, aby zmieniać wyświetlane zamówienia i wykonywać masowe działania na wielu zamówieniach jednocześnie. Możliwe jest również filtrowanie zamówień za pomocą niestandardowego wyszukiwania
  • pokazywanie, ukrywanie i zmienianie kolejności kolumn: użytkownicy mogą dostosowywać widok każdego zamówienia poprzez wyświetlanie, ukrywanie i zmienianie kolejności kolumn
  • widoki zamówień: użytkownicy mogą tworzyć spersonalizowane widoki zamówień na podstawie kryteriów, które uważają za najważniejsze. Domyślnie dostępne są widoki takie jak "Wszystkie", "Niezrealizowane" czy "Nieopłacone"
  • drukowanie zamówienia: użytkownicy mogą drukować kopie zamówień dla własnych potrzeb lub dołączać je do przesyłki podczas wysyłki do klienta

Dlaczego jest ważne:

Dostosowywanie widoków zamówień w Shopify pozwala sprzedawcom na bardziej efektywne zarządzanie zamówieniami, dostosowywanie się do indywidualnych potrzeb i priorytetów oraz szybsze przetwarzanie zamówień.

Zastosowanie w praktyce:

Przykładowo, sprzedawca może chcieć stworzyć niestandardowy widok dla wszystkich zamówień, które są jeszcze niezrealizowane i mają wysoki poziom ryzyka. Dzięki temu może szybko zidentyfikować i przetworzyć te zamówienia, minimalizując ryzyko oszustwa.

Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Zatrudnij eksperta

Chcesz rozwijać swój biznes e-commerce i maksymalizować jego potencjał? Rozważ zatrudnienie eksperta ds. e-commerce, który poprowadzi Cię przez zawiłości sprzedaży online i pomoże Ci osiągnąć cele biznesowe.

Skontaktuj się z nami!
Fraza wyszukiwania

Szukasz wiedzy?
Skorzystaj z wyszukiwarki