Shopify Email

Shopify Email to narzędzie do tworzenia kampanii email marketingowych bezpośrednio w Shopify. Umożliwia ono projektowanie wiadomości e-mail zgodnych z marką oraz bezpośrednie linkowanie do produktów, aby dzielić się nimi z klientami.

Dzięki Shopify Email, sprzedawcy mogą informować swoich klientów o nowych produktach oraz nadchodzących wyprzedażach. Narzędzie to jest dostępne dla wszystkich sprzedawców korzystających z planów Basic Shopify, Shopify, Advanced Shopify oraz Shopify Plus. Cena jest kalkulowana na podstawie ilości wysyłanych e-maili. Na przykład, wysłanie jednego e-maila promocyjnego do 800 subskrybentów będzie liczone jako 800 e-maili. Istnieje również określone limitowanie kosztów w zależności od ilości wysyłanych e-maili w miesiącu.

Dlaczego jest ważne:

Email marketing jest jednym z najskuteczniejszych narzędzi do budowania relacji z klientami i zwiększania sprzedaży. Shopify Email umożliwia sprzedawcom łatwe i efektywne tworzenie kampanii e-mail bez potrzeby korzystania z zewnętrznych narzędzi.

Zastosowanie w praktyce:

Przykładowo, sklep oferujący odzież może używać Shopify Email do informowania swoich klientów o nowych kolekcjach lub sezonowych wyprzedażach. Dzięki spersonalizowanym wiadomościom e-mail, sklep może zachęcić klientów do odwiedzenia strony i dokonania zakupu. Ponadto, analiza wyników kampanii e-mail pozwala na optymalizację przyszłych działań marketingowych.

Więcej informacji szukaj tutaj.

Zatrudnij eksperta

Chcesz rozwijać swój biznes e-commerce i maksymalizować jego potencjał? Rozważ zatrudnienie eksperta ds. e-commerce, który poprowadzi Cię przez zawiłości sprzedaży online i pomoże Ci osiągnąć cele biznesowe.

Skontaktuj się z nami!
Fraza wyszukiwania

Szukasz wiedzy?
Skorzystaj z wyszukiwarki