Shopify Inbox

Shopify Inbox to jednolita skrzynka pocztowa do zarządzania wszystkimi interakcjami z klientami online. Umożliwia zarządzanie rozmowami z klientami, dostosowywanie wyglądu czatu w sklepie internetowym, tworzenie automatycznych odpowiedzi oraz przeglądanie analiz rozmów bezpośrednio z panelu administracyjnego Shopify.

Shopify Inbox może być używany do dodawania funkcji czatu do sklepu internetowego, co pozwala klientom na wysyłanie wiadomości podczas zakupów. Można również odbierać wiadomości od klientów za pomocą innych kanałów komunikacji, takich jak Messenger. Shopify Inbox jest dostępny na stronie internetowej oraz jako aplikacja na urządzenia mobilne z systemami iOS i Android.

Niektóre z głównych funkcji Shopify Inbox to:

  • zarządzanie rozmowami z klientami z różnych kanałów w jednym miejscu
  • dostosowywanie wyglądu czatu w sklepie
  • tworzenie zapisanych odpowiedzi do często zadawanych pytań
  • analiza metryk rozmów, takich jak liczba nowych rozmów, odpowiedzi i zadowolenie klientów.

Dlaczego jest ważne:

Komunikacja z klientami jest kluczowa dla budowania relacji i zwiększania sprzedaży. Shopify Inbox ułatwia interakcję z klientami, oferując spersonalizowane i natychmiastowe odpowiedzi, co może prowadzić do zwiększenia zaufania i lojalności klientów.

Zastosowanie w praktyce:

Przykładowo, sklep z biżuterią może używać Shopify Inbox do udzielania szybkich odpowiedzi na pytania klientów dotyczące dostępności produktów, rozmiarów czy opcji dostawy. Dzięki zapisanym odpowiedziom, sklep może szybko reagować na często zadawane pytania, oszczędzając czas i zwiększając zadowolenie klientów. Ponadto, analiza rozmów może pomóc w identyfikacji obszarów, które wymagają dodatkowej uwagi lub ulepszenia.

Zatrudnij eksperta

Chcesz rozwijać swój biznes e-commerce i maksymalizować jego potencjał? Rozważ zatrudnienie eksperta ds. e-commerce, który poprowadzi Cię przez zawiłości sprzedaży online i pomoże Ci osiągnąć cele biznesowe.

Skontaktuj się z nami!
Fraza wyszukiwania

Szukasz wiedzy?
Skorzystaj z wyszukiwarki