Shopify Inventory Editor

Shopify Inventory Editor to narzędzie dostępne w Shopify, które pozwala na masową edycję zapasów produktów i ich wariantów. Umożliwia to sprzedawcom szybkie i efektywne zarządzanie zapasami w sklepie, bez konieczności edytowania każdego produktu indywidualnie.

  • masowa edycja: możliwość jednoczesnej edycji wielu produktów i wariantów
  • wybór właściwości: użytkownicy mogą wybrać, które właściwości produktu chcą edytować, takie jak cena, SKU, kod kreskowy i wiele innych
  • skróty: narzędzie oferuje różne skróty klawiaturowe, które ułatwiają nawigację i edycję w edytorze
  • bezpieczeństwo: w przypadku wystąpienia błędów podczas edycji, użytkownik musi je naprawić przed zapisaniem zmian

Dlaczego jest ważne:

Zarządzanie zapasami jest kluczowym elementem prowadzenia sklepu e-commerce. Dzięki Shopify Inventory Editor, sprzedawcy mogą łatwo i szybko aktualizować zapasy, co pozwala na lepsze zarządzanie dostępnością produktów i reagowanie na zmieniające się potrzeby rynku.

Zastosowanie w praktyce:

Przykładowo, jeśli sprzedawca chce przeprowadzić promocję na określone produkty, może szybko zmienić ich ceny za pomocą edytora masowego. Podobnie, jeśli dostawca dostarcza nową partię produktów, sprzedawca może łatwo zaktualizować zapasy w sklepie, korzystając z tego narzędzia.

Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Zatrudnij eksperta

Chcesz rozwijać swój biznes e-commerce i maksymalizować jego potencjał? Rozważ zatrudnienie eksperta ds. e-commerce, który poprowadzi Cię przez zawiłości sprzedaży online i pomoże Ci osiągnąć cele biznesowe.

Skontaktuj się z nami!
Fraza wyszukiwania

Szukasz wiedzy?
Skorzystaj z wyszukiwarki