Shopify Order Notifications

Shopify Order Notifications to automatyczne powiadomienia wysyłane przez e-mail lub SMS do klientów w celu potwierdzenia ich zamówienia oraz dostarczenia aktualizacji dotyczących wysyłki. Dzięki temu narzędziu sprzedawcy mogą również otrzymywać powiadomienia o nowych zamówieniach, co pozwala na szybkie reagowanie i przetwarzanie zamówień.

  • szablony e-mail: twój sklep jest wyposażony w szablony e-mail, które możesz dostosować dodając swoje logo i kolor akcentujący markę
  • powiadomienia SMS: twój sklep zawiera powiadomienia SMS dla wiadomości potwierdzających zamówienie, jeśli Twój adres biznesowy znajduje się w jednym z wymienionych krajów, takich jak Australia, Brazylia, Kanada, Francja itp.
  • ustawienia powiadomień: możesz przeglądać i aktualizować ustawienia powiadomień swojego sklepu na stronie ustawień powiadomień w panelu administracyjnym Shopify
  • wsparcie dla klientów poczty e-mail: powiadomienia e-mail dla klientów Twojego sklepu są obsługiwane przez wszystkie główne klienty poczty e-mail, w tym Apple Mail, Outlook, Thunderbird i inne

Dlaczego jest ważne:

Automatyczne powiadomienia o zamówieniach pomagają w budowaniu zaufania klientów, informując ich o statusie ich zamówienia w czasie rzeczywistym. Dla sprzedawców jest to również kluczowe narzędzie do monitorowania i zarządzania zamówieniami, co pozwala na szybsze przetwarzanie i dostarczanie produktów.

Zastosowanie w praktyce:

Przykładowo, jeśli klient dokona zakupu w sklepie online, otrzyma automatyczne powiadomienie potwierdzające jego zamówienie oraz kolejne powiadomienia dotyczące statusu wysyłki. Dzięki temu klient jest na bieżąco informowany o postępach w realizacji jego zamówienia, co zwiększa jego satysfakcję z zakupów.

Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Zatrudnij eksperta

Chcesz rozwijać swój biznes e-commerce i maksymalizować jego potencjał? Rozważ zatrudnienie eksperta ds. e-commerce, który poprowadzi Cię przez zawiłości sprzedaży online i pomoże Ci osiągnąć cele biznesowe.

Skontaktuj się z nami!
Fraza wyszukiwania

Szukasz wiedzy?
Skorzystaj z wyszukiwarki