Shopify Payments

Shopify Payments to usługa płatności zintegrowana z platformą Shopify, która pozwala firmom na łatwe i bezpośrednie przyjmowanie płatności od klientów. Usługa ta eliminuje potrzebę korzystania z zewnętrznego dostawcy bramek płatności, co sprawia, że proces sprzedaży jest bardziej płynny.

Główne funkcje Shopify Payments obejmują:

  • wszystko w jednym miejscu: zarządzanie transakcjami sprzedaży i płatnościami w jednym miejscu, co ułatwia śledzenie i analizowanie danych.
  • szeroki zakres opcji płatności: Shopify Payments obsługuje wiele form płatności, w tym karty kredytowe i debetowe, a także takie usługi jak Apple Pay i Google Pay
  • ochrona przed oszustwami: Shopify Payments zawiera funkcje ochrony przed oszustwami, które pomagają chronić biznesy przed nieautoryzowanymi transakcjami i spornymi płatnościami.
  • proste opłaty: Shopify Payments ma jasny i prosty system opłat, z którym łatwo się zapoznać.

Warto jednak pamiętać, że Shopify Payments nie jest dostępny we wszystkich krajach (sprawdź tutaj dostępność Shopify Payments). Przed podjęciem decyzji o korzystaniu z tej usługi warto sprawdzić, czy jest ona dostępna w Twoim kraju.

Dowiedz się więcej o Shopify Payments tutaj.

Zatrudnij eksperta

Chcesz rozwijać swój biznes e-commerce i maksymalizować jego potencjał? Rozważ zatrudnienie eksperta ds. e-commerce, który poprowadzi Cię przez zawiłości sprzedaży online i pomoże Ci osiągnąć cele biznesowe.

Skontaktuj się z nami!
Fraza wyszukiwania

Szukasz wiedzy?
Skorzystaj z wyszukiwarki